Teslimat Bilgileri

Teslimat Bilgileri
Satın aldığınız ürün, orijinal ambalajında belirteceğiniz adrese paket içeriği gizli olacak şekilde  gönderici kısmına şahıs ismi yazılarak paketin nerden geldiği ve içinde ne olduğu kesinlikle belli olmayacak şekilde gönderilir. 250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti, Ozelbirkadin.com tarafından karşılanmaktadır.

 

Siparişleriniz 1 - 3 iş günü içinde kargoya verilir. Hazırlanan siparişler, Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir. Cumartesi ve Pazar günleri verilen siparişler Pazartesi günü, resmi tatillerde verilen siparişler tatili takip eden ilk iş günü işleme konulmaktadır. Siparişleriniz kargoya verildikten sonraki teslimat süresi İstanbul içi 1-3 iş günü , İstanbul dışı 1-5 iş günüdür. Siparişlerin kargoda gecikmesi durumundan Ozelbirkadin.com sorumlu değildir.

 

Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır. Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde kargo firması tarafından sistemimize bırakmış olduğunuz GSM numaranıza kargo süreçleriniz SMS ile bildirilir.

 

Siparişinizin durumunu, ''Hesabım'' sayfasındaki ''Siparişlerim'' menüsünden inceleyebilir, sipariş verme, ödeme ve teslimat gibi ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda 0 (543) 215 2346 whatsapp destek hattımızdan yardım alabilirsiniz..